Strona główna1 » ZARABIAJ RAZEM ZE SKLEPEM

Kategorie

Szukaj

ZARABIAJ RAZEM ZE SKLEPEM

Program Partnerski to korzystna forma współpracy dzięki której możecie Państwo osiągnąć dodatkowe zyski. Za zamówienie złożone przez klienta który wszedł do sklepu poprzez banner reklamowy umieszczony na Państwa stronie otrzymacie pakiet punktów. Warunkiem otrzymania punktów jest opłacenie przez klienta zamówienia. Zdobyte punkty można wykorzystać w przyszłości na zakupy w naszym sklepie,lub wymienic na gotówkę. Najważniejszym elementem uczestnictwa w programie partnerskim jest umieszczenie na Państwa stronie banneru reklamowego, zachęcającego uczestników do dokonania zakupów w naszym sklepie. 

Na Państwa konto zaliczane są zakupy dokonane przez klientów w ciągu 30 dni od kliknięcia w banner – czyli nie muszą się Państwo martwić, że ktoś nie dokona zakupu od razu. 

Ilość punktów jakie otrzymacie Państwo za zamówienie klienta to jest zależna od wartości zamówienia klienta i jest obliczana od 5% wartości zamówienia. Punkty będą naliczane za wszystkie złożone przez klienta zamówienia. W chwili kiedy klient złoży pierwsze i kolejne zamówienie do Państwa konta zostaną dodane punkty. 

Warunkiem uczestnictwa w programie partnerskim jest zarejestrowanie sie w sklepie WOOW woow24.pl, i wysłanie meila na adres sklep@woow24.pl z informacja o chęci współpracy
Wiecej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 512-912-393 lub meil sklep@woow24.pl
Przejdź do strony głównej